Thy Türk Hava Yolları Firması İletişim Bilgileri

Türk Hava Yolları, (Turkish Airlines) bilinen adıyla Thy 20 Mayıs 1933 yılında kurulmuştur. Thy 1935 senesine kadar Milli Savunma Bakanlığı içeriğinde kalmış, daha sonra ise diğer bir kanunla Bayındırlık Bakanlığı’na bağlanmış ve varlığını burada sürdürmüştür. Türkiye ve Avrupa’nın en iyi, dünyanın ise en iyi 4. Hava yolu şirketi olan Thy milli gururlarımızdan biridir. Türk Hava Yoları 130 dış ülkeye uçuş düzenlemektedir ve bu alanda en etkin şirketlerden biridir. İç hatlarda ise 50 ile uçuş gerçekleştiren Thy ülkemizde faaliyet gösteren en iyi hava yolu firmasıdır.

Müşteri İlişkileri

Geri bildirimleriniz için:
+90 212 444 0 849 / +90 850 333 0 849
THY ile ilgili dilek ve önerilerinizi formu doldurarak Müşteri İlişkileri bölümümüze iletebilirsiniz.

THY Genel Müdürlük

Türk Hava Yolları Genel Yönetim Binası Atatürk Havalimanı, Yeşilköy 34149 İstanbul, Türkiye
Telefon: +90 212 463 63 63
Faks: +90 212 465 21 21
Kroki İçin Lütfen Tıklayın

Türk Hava Yolları http://www.turkishairlines.com/tr-tr/ tartışmasız olarak ülkemizin en büyük ve en kaliteli hava yolu firmasıdır. Buna paralel olarak firmanın çoğu kampanyası, fırsatı ve müşterilerine sunmuş olduğu kolaylıklar vardır. Thy uçak bileti almak için siteleri kullanabilmeniz mümkün. Bu sayede kampanyalardan yararlanacağınız için ucuz uçak bileti almış olursunuz. İnternet sitelerinde bilet satışı yapan firmalar genelde bu biletleri indirimli fiyatlar üzerinden satmaktadır. Dolayısıyla indirimli bilet almak isteyen kişilerin biletlerini internet üzerinden almaları daha makul olacaktır. Biletinizi almadan önce uçak bileti sorgulama prosedürü yapabilirsiniz. Bu prosedür vasıtası ile nereye giderseniz gidin hangi uçağın arzu ettiğiniz yönde gittiğini ve hangi koltuklardaki biletlerin satılmadığını öğrenebilirsiniz. Sorunsuz bir prosedür için Thy ile doğrudan anlaşması olan siteleri tercih edebilirsiniz. Böylece prosedür süreniz ciddi oranda kısalacaktır.

Türk Hava Yolları büyük bir firma olduğu için firma ile ilgili işlerinizin birçoğunu internet üzerinden yapabilme şansınız vardır. Eğer check in için beklemek istemiyorsanız çevrimiçi check in yapabilirsiniz. Bu sayede prosedürleriniz son derece kısa bir sürede sonuca erer ve herhangi bir problem yaşamazsınız. Online check in prosedürü vasıtası ile uçuş için bileti olan bir yolcunun prosedürlerini halledebilirsiniz. Türk Hava Yollarının bu konularda müşterilerine sunmuş olduğu hizmetler, firmanın Avrupa’nın ve dünyanın en büyük firmaları arasında yer almasını sağlamıştır. Sizler de Thy rahatlığı ve konforuyla uçmak istiyorsanız biletinizi bu firmadan alabilir ve çoğu prosedürünüzi internet üzerinden yaparak zaman kazanabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir