Procare Sakal Serum

Procare sakal serumu, seyrek ya da sakalı çıkmayan erkekler için özel olarak elde edilmiş mucizevi bir üründür. Kullanıldığı ilk andan itibaren etkisini hissettiren ürün, düzenli ve disiplinli kullanım gerekmektedir. Saç, sakal ve bıyık için kullanılabilir olan Procare, aynı zaman da kaş için de kullanılmaktadır.

50 ml’lik şişeler içerisinde satışa sunulan Procare serum, içeriğinde bir çok bileşen bulundurmaktadır. Bu bileşenler Aqua, Betula Alba, Propylene Glycol, Chamomilla Recutita, Panicum Miliaceum, Salvia Officinials, Urtica Dioica, Aquisetum Arvense, Humulus Lupulus, Chinchona, Camelia Sinensis, Tilia Cordata, Penthanol, Niacin ve Biotin gibi özel olarak elde edilmiş bileşenlerdir.

Kullanımı da bir hayli basit olan Procare Serum, kullanılmadan önce uygulanacağı bölgenin temiz ve kuru olması gerekmektedir. Saç ve sakal için en ideal serum olarak bilinen Procare, sabah ve akşam olmak üzere iki defa kullanılması gerekmektedir.Gün içerisinde uyguladığınız bölgede kalması kesinlikle rahatsızlık vermemekte olup gece uyumadan önce ürünü saç ya da sakalınıza uygulamalısınız. Ürünü uyguladığınız bölgede aralıksız olarak iki üç dakika masaj yapmanız ve deriye yedirmeniz gerekmektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir