Onur Air Uçak Bileti – Onur Air Hava Yolu Firması İletişim

Onur Air 1992 senesin de Cankut Bagana tarafından kurulmuş ve ilk seferlerine Airbus A320 tipin de ki uçakları kiralayarak başlamışlardır. İlk senenin ardından neredeyse her yıl kendi filolarına yeni bir uçak katarak büyüyerek kendilerini genişletmektedirler ve büyümeye devam etmektedirler. Şirket bünyesin de hizmet veren şuan da 23 tane uçak vardır ve 5401 sayı da koltuk kapasitesine sahiptiler. Ayrıca şirket 20 farklı ülkeye uçmakta ve 80 noktaya yolcu taşıma işlemi yapmaktadırlar. Onur Air 2003 yılın da yaptıkları ucuz fiyat politikası sayesin de oldukça fazla sayı da yolcuyu taşımıştır ve Anadolu da birçok insanın uçakla tanışmasına imkân sağlamıştır. Ayrıca Onur Air http://www.onurair.com/tr/ 2003 senesin de Kurucusu Cankut Banaga tarafından 250 milyon dolar gibi yüksek bir meblağına satılmıştır ve yeni sahipleri %49 hisse sahibi olan Mehdi Shams ve %51 hisse sahibi olan Kudret Tuncel olmuşlardır.

Onur Air Hizmet Esası

Onur Air yolcularına her zaman kaliteli bir şekil de yolculuğu esas alınması sağlayan bir yapı da ve her geçen yıl kendisini geliştirerek hizmet etmektedir. Ana amacı yolcularının kaliteli bir şekil de yolculuk yapmasını sağlamaktır. Ayrıca bünyesin de çalışan teknik kadrosu da oldukça uzman kişilerden oluşmaktadırlar. Ayrıca Onur Air şirketi yolcularına kaliteli hizmet edebilmek için Airbus A320-232 tipin de ki uçaktan 9 tane, Airbus A321-231 tipin de ki uçaktan 9 tane, Airbus A330-322 tipin de ki uçaktan 3, Airbus A330-342 tipin de ki uçaktan 1 adet olacak şekil de bünyesin de 23 tane uçak bulundurmaktadır.

Onur Air Ekip Kalitesi

Onur Air şirketi bünyesin de çalıştırdığı uzman kadrosuyla beraber her zaman en iyi şekil de hizmet etmeyi amaç edinmişlerdir. Bu amaçla ekip elemanları titizlikle seçilmektedir. Ayrıca Onur Air ikram hususunda da oldukça titiz davranmakta ve taşıdığı konuklarına en iyi şekil de ikramlar da bulunmaktadır. Ayrıca kuruluş esası gereği güvenli ve kaliteli bir hizmet yapmak olan Onur Air bu anlam da oldukça iyi bir şekil de çalışmaktadır.

Onur Air İletişim Bilgileri

Merkez Ofis
Atatürk Havalimanı B Kapısı
Teknik Hangar Yanı 34149
Yeşilköy/İSTANBUL/TÜRKİYE

Tel : +90 212 468 66 87
Faks : +90 212 468 66 13

Çağrı Merkezi

#

Müşteri İlişkileri: crm@onurair.com

Kurumsal İletişim Koordinatörlüğü: yzengin@onurair.com

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir