Luis Vigor Nedir

Luis Vigor, erkekler için büyütücü hap bayanlar için ise istek arttırıcı damla olarak kullanılmaktadır. Amerika da bulunan ilaç ve sağlık bakanlığında görevli sertifikalı Humann Wuliam tarafından incelenen ve üzerinde deneyler yapılan ve aşağı yukarı 6 aylık bir süreç içerisinde hazır hale getirilen ürün, cinsel performansı epey arttırmaktadır.

Luis Vigor, dünya da dokuz farklı sağlık örgütünden sağlık sertifikası alabilen tek cinsel ürün olma özelliği taşıyor. Aynı zaman da ilk FDA sertifikalı cinsel büyütücü üründür. 6 aylık deney sürecinde 1480 kişi üzerinden test edildi ve etkisinin kanıtlandığı görülen Luis Vigor, herhangi bir yan etki teşkil etmemesinden kaynaklı sertifikaları kazanmayı başarmıştır.

Luis Vigor Performans Arttırıcı

+18 cinsel performans arttırıcı olan Luis Vigor, kullanıldıktan çok kısa bir süre içerisinde penis boyunu normalden 3,5 cm büyütmektedir. 5-10 dakika içindeki erken boşalma problemini tamamıyla yok eden bu eşi benzeri olmayan ürün, boşalma süresini 30-40 dakika ya kadar çıkarmakta olup böylece ilişkiye girildiği zaman ilişki süresi epey uzayabilmektedir. Luis Vigor erkekler için hap olarak kullanılmaktadır. Ürün kullanıldıktan sadece 20 dakika içerisinde etkisi görülebilmektedir.

Online Luis Vigor Satış Sitesi

luis-vigor-satin-al

Peniste bulunan damarlara yüksek kan basıncı yapan Luis Vigor, böylece Peniste 3,5 cm büyüme meydana getirirken, erken boşalma problemini önlenmektedir. Bayanlar için damla biçiminde olan ürün, bayanların günlük hayatta tükettiği herhangi bir içeceğine damlatır ve içirtilir. 15 dakika içerisinde bayanlarda etkisi görülmekte olup terleme, arzu ve isteklerinı harekete geçirmektedir. Luis Vigor’u cinsel performansı beğenilmeyen, penis boyunu yetersiz bulan, erken boşalma problemu olan ve cinsel ilişki süresini uzatmak isteyen herkes tarafından rahatça kullanmak mümkün.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir