Esenyurt Evden Eve Nakliyat

Bir yanda Küçükçekmece Gölü, diğer yanda Büyükçekmece, kuzeyinde TEM otoyolu, güneyinde ise E-5 karayolu ile çevrelenmiş Esenyurt, İstanbul’un yükselen değerlerinden biri olmuş ve aldığı göç ile nüfusunu sürekli arttırır bir hale gelmiştir. İlçeye yapılan iş ve eğlence merkezleri ile birlikte toplu konut projeleri her geçen gün bölgenin değerini arttırmaktadır. İş nedeni ile bölgeye taşınan halkın yoğunluğu semtin özellikle de nakliye konusunda hareketli bir bölge olmasını sağlıyor. Bölgede en temiz şekilde nakliye hizmetleri veren Esenyurt evden eve nakliyat firması da adından çokca söz edilen bir firmadır.

Esenyurt Evden Eve Nakliyat

Fabrika Taşımacılığı

Bölgenin sanayileşme yolunda hızla ilerlemesi, fabrikaların yoğun olmasına, dolayısı ile de fabrika taşıma işlemlerine neden olmuştur. Esenyurt evden eve nakliyat http://www.nakliyatchi.com/istanbul/esenyurt/ fabrika taşıma, fuar taşıma, ofis ya da ev taşıma konularında yılların tecrübesi ile müşteri memnuniyeti sağlar. Bunu sağlamamızın yolu ince ince çalışma prensiplerinden kaynaklanmaktadır.

Esenyurt Evden Eve Nakliyat

Çalışma Şeklimiz

Firma çalışanlarımız, kaynak adresten tüm eşyaların listesinin bulunduğu bir envanter çıkarır. Kırılacak, dökülecek tüm eşyalar yapılarına uygun ambalaj malzemesi ile kaplanır ve uygun kutulara yerleştirilir. Kutuların üzerlerine, kutunun içindeki eşyaların hangi odaya ait olduğunu gösteren etiketler yapıştırılır.

Güvenilir, kaliteli hizmet düsturunu benimsemiş firmamız, hedef adreste ise Esenyurt evden eve nakliyat personeli ile ambalajların üzerindeki etiketlere göre yerleştirme yapar. Böylece eşyaların zarar görmesini engellemiş olur.