Borajet – Borajet Uçak Bileti – Borajet Firma İletişim

Bora Jet kuruluş amacı kapsamın da bölgesel havacılık hizmeti veren bir hava yolu şirketi konumundadır. Bu şekil de 2008 senesin de kurulan şirket devamlı kendini geliştirerek ve devamlı büyüyerek şuan itibariyle bölgesel havacılık anlamın da dünya da yer etmiş bir şirket durumundadır. Ayrıca Borajet hava yolu şirketi aldığı özel bir ruhsat sayesin de Türkiye de ilk dolmuş uçak seferlerini yapmıştır. Bora Jet yeni nesil taşımacılık kapsamın da güven ve kaliteyi esas almaktadır. Ayrıca Bora Jet son dönemler de yeniden yapılanmaya girmektedir ve bu kapsam da yönetim kurulun da birkaç kişinin görevlerin de değişikliğe gitmiştir. Bununla birlikte şirket yeni bir şekil almıştır.

Bora Jet Filo Yapısı

Borajet çalışma prensibi esasıyla filosu bünyesinde Avrupa da birçok firmanın güvenle kullandığı uçak tipleriyle size bugünler de en iyi şekilde hizmet etmektedir. Ayrıca Bora Jet firması Anadolu Jetle beraber yaptığı anlaşmayla beraber uçakla tanışmamış birçok insanı uçağa bindirmek için seferler düzenlemektedir ve bu seferler de kullandığı uçaklar oldukça fazla sayıda yolcu alabilecek durumdadır. Size her zaman en iyi şekil de hizmet etmeyi amaçlayan Borajet size yeni nesil taşımacılığı anlamın da kalite ve güvenli taşımacılığı her zaman kendisine esas almış durumdadır. Ayrıca her geçen yıl filosunu genişleten Bora Jet daha fazla sefer imkânını size sunmakta ve oldukça makul fiyatlarıyla size en iyi şekil de hizmet etmektedir.

Bora Jet Hizmet Koşulları

Bora Jet https://www.borajet.com.tr/tr/ her zaman kendisiyle sefer yapan konuklarına en iyi şekil de hizmet etmeyi esas almaktadır. Ayrıca size sunduğu ikramlar de her zaman oldukça kaliteli bir seviye de olmuştur. Bora Jet bölgesel havacılık anlamın da kurulmuş bir şirket durumundadır ve bu işi dünya da en iyi yapan şirketler arasın da yer almaktadır. Ayrıca teknik ekip ve kabın çalışanlarıyla size oldukça üstün bir şekil de hizmet vermektedir. Kabın ekibi oldukça deneyimli ve uzman kişilerden oluşmaktadır ve sizin için en güvenli şekil de seyahatinizi tamamlama da yardımcı olmaktadırlar.

ADRES

İDTM Blokları A-3 Blok Kat:5 Yeşilköy 34149 / İstanbul

TELEFON ve FAKS

Genel Müdürlük Telefon +90 212 465 28 78 Call Center 0850 222 26 72 Faks +90 212 465 28 82

E-POSTA ADRESLERİMİZ

Müşteri İlişkileri musteriiliskileri@borajet.com.tr Halkla İlişkilerhalklailiskiler@borajet.aero Acentelik Başvurusutalep@borajet.com.tr Ticaret Departmanıcommercial@borajet.com.tr Fly Borajetfly@borajet.com.tr

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir