Andolujet Uçak Bileti – Anadolujet Firma İletişim Bilgileri

AnadoluJet her ne kadar ismi farklı olsa da Türk Hava Yollarına ait olan bir hava yolu firmasıdır. Thy 23 Nisan 2008 tarihinde aldığı kararla Anadolu jet firmasını kurmuş ve böylece milyonlarca kişinin hava yolu imkânlarından daha iyi biçimde faydalanmalarını sağlamıştır. AnadoluJet firması Türk Hava Yollarına bağlı olduğu için bu hava yolu firmasının gittiği yerlere uçuşu yoktur. Yani iç hatlarda AnadoluJet firması çalışırken dış hatlarda ise Thy daha da ismini duyurmuştur. Eğer kaliteli ve problemsiz bir hizmet almak istiyorsanız her iki firmayı da tercih edebilirsiniz. Kökenleri aynı olduğu için iki firma da müşterilerine son derece kaliteli hizmet vermektedir.

AnadoluJet Merkez Ofis

Adres: Kentpark İş Merkezi AnadoluJet Ofisleri Eskişehir Yolu 7. km. No: 164 Kat: 4 Çankaya/ANKARA
Telefon: +90 312 590 19 19
Faks: +90 312 219 94 31 – 35
SITA: ESBDWTK / ISTDWTK

AnadoluJet Çağrı Merkezi

444 2 538 (444 A JET)
0850 333 2 538

Müşteri İlişkileri

Dilek ve önerilerinizi formu doldurarak Müşteri İlişkileri bölümümüze iletebilirsiniz.

Anadolujet firması ülkemizin en büyük hava yollarından biri olarak müşterilerine çeşitli fırsat ve üstünlük sunar. Sizler de bu fırsatlardan yararlanarak Anadolu Jet uçak bileti satın alabilirsiniz. Böylece bilet için ödeyeceğiniz tutar son derece makul olacaktır. Anadolu Jet Ucuz uçak bileti almak için bilet satışını internet üzerinden yapan sitelerle çalışmanız gerekecektir. Bu sitelerle çalışmak hem daha hızlıca, hem de son derece makul fiyatlarla bilet almanızı sağlayacaktır. Anadolujet uçak bileti almadan önce kesinlikle uçak bileti sorgulama prosedürü yapmalı ve İdeal fiyatlı olan bileti saptamalisiniz. Ancak böylece son derece makul fiyatlar denginda uçak bileti satın alabilirsiniz.

AnadoluJet firmasına ait bir uçak biletiniz varsa firmanın sitesine girerek çevrimiçi check in yapabilirsiniz. Bu sayede fazla zaman kaybetmeden uçuşunuzu yapmış olursunuz. Eğer bu hususta problem yaşamak istemiyorsanız prosedürlerinizi internet üzerinden yapmanız daha doğru olacaktır. İnternetten son derece hızlı bir prosedür yapıldığı için hava alanında fazla beklemez, hemen uçağınıza geçebilirsiniz. Anadolu Jet firması, tercih edilebilecek en iyi firmalardan biridir. Firmanın Türk Hava Yolları içeriğinde çalışıyor olması da bunun bir göstergesidir. Eğer kaliteli bir hizmet almak istiyorsanız iç uçuşlardaki ilk tercihinizin Anadolu Jet firması olması gerekir. Böylece hızlı ve konforlu ulaşımı sağlar ve vakit kaybetmeden arzu ettiğiniz yere gidebilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir